День Соборності та Свободи України

/Files/images/20140122_095940.jpg

Організатор : Заступник директора з навчально- виховної роботи Максимченко Г. М.


Дата початку: 22.01


Дата завершення: 22.01


Час початку: 11:35


Час завершення: 12:00


Місце проведення заходу: Єлизаветградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Опис :

«Співаєм славу тій події і тепер» 22 січня – День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Членами історичного гуртка проведено виховний захід на тему «Співаємо славу тій події і тепер». 22 січня – День Соборності України.

День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999р. коли був підписаний відповідний Указ Президента України. Згідно з цим документом 22 січня - день, коли був проголошений в 1919р. Акт Злуки, встановлено Днем Соборності України, відзначила директор школи Дубинюк Н.І.

Учні розповідали про державотворчі процеси в Україні, проголошеність незалежності та Соборності в Україні, та проголошено назву держави ЗУНР і УНР та створення перший уряд - державний Секретаріат історичного розвитку та культури державності і єдиної території, та читали вірші про Україну.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. А поразка Української Народної Республіки нагадують сьогоднішньому українському суспільству про його роль у формуванні якісної і вольової політичної еліти, здатної гідно відповідати на геополітичні виклики, які стоять перед сучасною Україною.

Все що мріялось віками, Сповнилось, настало!

«Ще не вмерла Україна»-

Гордо прозвучало

Діти взялися за руки, підтримуючи ідеї соборної української держави, виконали гімн України.