Директор школи

Вчитель історії та правознавства Ніколайченко Олена Анатоліївна

/Files/images/vchitel/SDC13993.JPG

Я народилася в селі Михайлівка в 1971 році 8 вересня.Там же у 1988 році закінчила школу зі Срібною медаллю. Вступила до Кіровоградського держаного педагогічного інституту ім.Пушкіна на історичний факультет. У 1993 році успішно закінчила навчання і отримала спеціальність вчителя історії, суспільствознавства та методиста з виховної роботи

Трудову діяльність розпочала в Єлизаветградківському будинку дитячої творчості на посаді методиста з виховної роботи та керівника гуртків. Але в 1996 році заклад було закрито.

В 1997 році я влаштувалася на посаду бібліотекаря до школи, а в 2000 році стала вчителем історії та правознавства. Нині працюю директором даної школи.


Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови і літератури

/Files/images/vchitel/SDC1402921.JPG

Освіта вища. Закінчила Кіровоградський педагогічний інститут імені О.С.Пушкіна.

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", звання "Старший вчитель".

Працюю в даній школі 43 роки. Кажуть, що робота любить людину так, як людина любить свою роботу.

Я люблю свою роботу. Люблю уроки мови літератури. Поважаю думку учня, прислухаюсь до сказаного ним. Мені вдається працювати з учителями. Люблю працювати з молодими вчителями, яких за мою роботу було більше 10 осіб. Горжуся своїми випускниками, які шанували українське слово та стали справжніми людьми.

Мій девіз роботи: "Навчаючи, вчусь".

Моє освітянське кредо: "Якщо любиш рідне слово - бережи його, дбай про нього, як про власну долю, служи найсвятішому, засіваючи в душі золоте зерно, що згодом заврунеться, і вихованці, якщо не стануть поетами, то обов'язково зростуть добрими людьми".

Проблема над якою працюю як завуч: "Розвиток дидактичних ідей В.О.Сухомлинського в системі методичної роботи з учителями".

Блог заступника директора.


Заступник директора з виховної роботи, вчитель географії Гостєва Марія Данилівна

Освіта вища. Закінчила Кіровоградський педагогічний інститут імені В.Винниченка.

Кiлькiсть переглядiв: 392

Коментарi